Шановні жителі громади!

Нещодавно українська енергосистема піддалася масштабним ракетним обстрілам з боку росіян. У багатьох регіонах країни виникли проблеми з безперебійним забезпеченням, через що наразі необхідно економити електроенергію.

Воскресенська селищна рада рекомендує дотримуватися тимчасових обмежень із споживання електричної енергії у період «пікового навантаження» в енергосистемі:

для приватних житлових будинків:

• зниження температури опалення в приміщеннях, користування водонагрівачами, дотримання в період обмежень використання енергоємних приладів;
  • зниження інтенсивності використання ламп розжарювання або, за можливості, їх заміну на енергозберігаючі;
  • зниження освітлення та опалення господарських приміщень.

для підприємств:

• використання лише за явної потреби інформаційних та рекламних систем;
  • зниження на постійній основі показників температури повітря в приміщеннях;
  • збільшення частини споживання електроенергії з автономних джерел;
  • впровадження переведення господарської діяльності великих промислових споживачів, у частині енергоємних виробничих процесів, на нічний період з 23-00 до 6-00.

Дякуємо за розуміння! Все буде Україна!