Воскресенська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади:

Воскресенська селищна рада

оголошує конкурс на заміщення вакантної посади:

Начальник відділу загальної та організаційної роботи.

Основні вимоги до кандидатів: громадянство України; вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра (спеціаліста) відповідного професійного спрямування; володіння державною мовою; вміння працювати на ПК; знання Конституції України, Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про запобігання корупції», чинного законодавства професійного спрямування. Стаж від 3-х років.

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається кадровою службою.

Термін прийняття документів – 30 календарних днів з дня опублікування оголошення.

Довідки за адресою: смт. Воскресенське, вул. Соборна (до перейменування Кірова), 86, тел. (0512) 68-84-21, 68-11-39.