Візьміть участь у розвитку свого селища

Шановні мешканці Воскресенської громади!!!

Членами координаційної ради було проведено аналіз проектів та відповідність їх до Положення “Про громадський бюджет (бюджет участі)” Воскресенської селищної ради. Відповідно до рішення координаційної ради, до участі в голосуванні допущено 6 проектів, які представлені нижче.

• “Життєлюб” (автор проекту: Шевченко О.О.). Описання проекту: створення двох груп людей, які будуть займатися скандинавською ходою та вправами на фітболах. (закупка інвентарю для скандинавської ходи – палки (10 шт), фітболи – 10 шт). Вартість проекту: 6130,00 грн.
  • Встановлення огорожі дитячого майданчика “Чапаївський дворик” (автор проєкту: Мельник Л.Є.). Описання проекту: встановлення огорожі дитячого майданчику в с.Пересадівка, вул.Шевченка, 45 для безпеки дітей, так як він розташований біля дороги. Вартість проекту: 45780,00 грн.
  • Облаштування дитячого майданчика “Мрії половівської дітвори”(автор проєкту: Гвоздкова Л.О.). Описання проекту: безпечний та багатофункціональний дитячий майданчик в с.Калинівка (район магазину Половівки) для дітей від 1 до 12 років. Вартість проекту: 46072,00 грн.
  • Реконструкція головної стели с.Калинівка (автор проекту: Росошинський О.В.). Описання проекту: створення сучасної стели с.Калинівка, яка відображатиме історичні умови, за яких відбувся розвиток і становлення села, дух та єдність калинівців. Вартість проекту: 50000,00 грн.
  • Спортивно-розважальний майданчик “Дитячі мрії” (автор проєкту: Бібірєва А.Є., Головко Л.Л.). Описання проекту: дитячий майданчик зі спортивною зоною на пляжній ділянці в с.Калинівка вул.Шаповаленка. Вартість проекту: 49570,00 грн.
  • Спортивний майданчик для підлітків та дорослих “Спорт-Тайм” (автор проєкту: Гордієнко О.І.). Описання проекту: сучасний спортивний майданчик для організації дозвілля мешканців, підвищення рівня фізичної та загальної культури населення в смт Воскресенське (Воскресенська ЗОШ). Вартість проекту: 48980,00 грн.

Дякуємо авторам проектів за цікаві ідеї! Бажаємо всім перемоги!

Голосування буде проводитись з 07.10.2019р. по 07.11.2019 р. Голосувати мають право громадяни, яким виповнилось 14 років та які зареєстровані на території Воскресенської ОТГ. Сподіваємось на активну участь мешканців громади.

ПРОГОЛОСУВАТИ ОНЛАЙН