Склад постійних комісій

1. Постійна комісія з питань фінансів, бюджету, планування, соціально- економічного розвитку, інвестицій, інфраструктури та житлово- комунального господарства:

ГОЛОВА КОМІСІЇ :

Пильо Юрій Михайлович – Миколаївська територіальна організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ « ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ»

ЧЛЕНИ КОМІСІЇ:

Хроленко Сергій Олександрович – Миколаївська обласна організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»

Десяцька Тетяна Іванівна-Миколаївська обласна організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ « ЗА МАЙБУТНЄ»

Садова Тетяна Йосипівна-Миколаївська обласна організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «НАШ КРАЙ»

Філанов Сергій Іванович– Миколаївська обласна організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «РАЗОМ СИЛА»

Трофіменко Наталія Іванівна-Миколаївська обласна політична партія Всеукраїнське об’єднання «БАТЬКІВЩИНА»

Варфоломеєва Аліна Сергіївна– Миколаївська обласна організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»

Терлецький Віталій Віталійович Миколаївська регіональна організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА –ЗА ЖИТТЯ»

 

2. Постійна комісія з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, раціонального використання земель та екології:

ГОЛОВА КОМІСІЇ:

Моторний Микола Миколайович- Миколаївська обласна організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “РАЗОМ СИЛА»

ЧЛЕНИ КОМІСІЇ:

Єрмолова Вікторія Миколаївна – Миколаївська обласна організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ « СЛУГА НАРОДУ»

Ксенжик Ірина Дмитрівна – Миколаївська обласна організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ « СЛУГА НАРОДУ»

Дунак Іван Дмитрович– Миколаївська обласна організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «НАШ КРАЙ»

Печериця Євген Вікторович – Миколаївська регіональна організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ОПОЗИЦІЙА ПЛАТФОРМА –ЗА ЖИТТЯ»

Білячак Марія Василівна Миколаївська регіональна організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ОПОЗИЦІЙА ПЛАТФОРМА –ЗА ЖИТТЯ»

 

3. Постійна комісія з питань регуляторної політики, прав людини, законності, корупції, депутатської діяльності ,етики:

ГОЛОВА КОМІСІЇ:

Моторний Микита Сергійович – Миколаївська обласна організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ « СЛУГА НАРОДУ»

ЧЛЕНИ КОМІСІЇ:

Храмов Олександр Петрович – Миколаївська обласна організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “РАЗОМ СИЛА»

Голуб Олександр Михайлович – Миколаївська обласна організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ « СЛУГА НАРОДУ»

Сорока Любов Михайлівна – Миколаївська регіональна організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ОПОЗИЦІЙА ПЛАТФОРМА –ЗА ЖИТТЯ»

 

4. Постійна комісія з питань соціального захисту населення, охорони здоров’я, материнства та дитинства, освіти, культури, молоді та спорту:

ГОЛОВА КОМІСІЇ:

Сивопляс Ольга Вікторівна – Миколаївська регіональна організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ОПОЗИЦІЙА ПЛАТФОРМА –ЗА ЖИТТЯ»

ЧЛЕНИ КОМІСІЇ:

Фільтанович Наталія Олександрівна – Миколаївська територіальна організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ « ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ»

Смирнова Ольга Анатоліївна – Миколаївська обласна організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ « ЗА МАЙБУТНЄ»

Луцик Марія Анатоліївна – Миколаївська обласна організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «НАШ КРАЙ»

Цопа Павло Онисимович- Миколаївська територіальна організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ « ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ»

Крижановська Віра Василівна – Миколаївська територіальна організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ « ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ»