ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ ВОСКРЕСЕНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ ВОСКРЕСЕНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ,
А САМЕ, ТІ ХТО ЗВЕРНУВСЯ

ЗА КОМПЕНСАЦІЄЮ ВИТРАТ ЗА БЕЗКОШТОВНИЙ ПРИХИСТОК ВИМУШЕНИХ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ!

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України № 333 «Про затвердження порядку компенсації витрат за тимчасове розміщення (перебування) внутрішньо переміщених осіб» від 19 березня 2022 року (зі змінами), виплати власникам житлових будинків, які звернулися до органів місцевого самоврядування з повідомленням, а в подальшому із щомісячною заявою (яка подається з 01 по 05 число за минулий місяць), здійснюються за рахунок міжнародних організацій, а саме, ТОВАРИСТВО ЧЕРВОНОГО ХРЕСТА УКРАЇНИ, починаючи з вересня.
На сьогоднішній день, ТОВАРИСТВО ЧЕРВОНОГО ХРЕСТА УКРАЇНИ проводить вибіркову верифікацію осіб, які повинні отримати компенсацію витрат за розміщення ВПО у відповідний місяць, починаючи з вересня по грудень 2022 року.
Верифікація особистих даних проводиться через спеціальну вебсторінку ТОВАРИСТВА ЧЕРВОНОГО ХРЕСТА УКРАЇНИ, посилання на яку може надійти через SMS-повідомлення окремо кожному заявнику, на компенсацію витрат за розміщення ВПО

(SMS-повідомлення приходить від організації RED CROSS)

або ж можуть особисто зателефонувати за зазначеними номерами телефонів у формах звіту задля уточнення інформації.

То ж, будьте уважні і не проґавте повідомлення або дзвінок, бо від цього залежить виплата компенсації.

У разі виникнення будь-якого роду питань, радимо звертатися до адміністраторів відділу «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Воскресенської селищної ради, які щодня здійснюють прийом громадян в приміщенні селищної ради та будівлях старости (колишні будівлі сільських рад) кожного населеного пункту в межах Воскресенської територіальної громади.

НАГАДУЄМО, особи, що розмістили внутрішньо переміщених осіб, також зобов’язані в день припинення (вибуття їх на інше місце проживання, або ж повернення за місцем їхньої реєстрації) розміщення внутрішньо переміщених осіб або зміни їх кількості подати повідомлення до органів місцевого самоврядування.