Шановні громадяни Вокресенської селищної громади !

Оголошення

Дане оголошення стосується власників земельних ділянок , які в 2021 році чи на початку 2022 року отримали статус « пенсіонер за віком» або інший статус з перерахованих нижче.

Від сплати податку на землю звільняються:

• особи з інвалідністю першої і другої групи;
  • фізичні особи, які виховують трьох і більше дітей віком до 18 років;
  • пенсіонери (за віком);
  • ветерани війни та особи, на яких поширюється дія Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»;
  • фізичні особи, визнані законом особами, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи;

Для отримання пільги фізична особа має подати до контролюючого органу за місцезнаходженням земельної ділянки заяву довільної форми про надання пільги та документи, що посвідчують її право на пільгу:

• для осіб з інвалідністю першої і другої груп – посвідчення особи з інвалідністю першої або другої групи, довідка МСЕК;
  • для фізичних осіб, які виховують трьох і більше дітей віком до 18 років – посвідчення батьків багатодітної сім’ї;
  • для пенсіонерів (за віком) – пенсійне посвідчення (за віком);
  • для ветеранів війни та осіб, на яких поширюється дія Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” – посвідчення «Учасник бойових дій», «Особа з інвалідністю внаслідок війни», «Учасник війни», «Член сім’ї загиблого» тощо;
  • для фізичних осіб, визнаних законом особами, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи – посвідчення «Учасник ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС», посвідчення «Потерпілий від Чорнобильської катастрофи» (1-3 категорія).

Важливо!  Якщо фізична особа подала заяву після першого травня поточного року, то пільга застосовується з наступного року. Ця норма не застосовується до ново відведених та новопридбаних земельних ділянок та не поширюється на платника, у якого виникло \ втрачено право на пільгу після 1 травня поточного року згідно норм чинного законодавства.

Адреса: 57210, Миколаївська обл., Вітовський р-н, смт Воскресенське, вул. Соборна, буд. 86

Час роботи: пн-пт 08:00-17:00

Контактні телефони: