СЕЛИЩНА РАДА ВІДНОВИЛА ДОСТУП ДО РЕЄСТРУ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД

ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ ВОСКРЕСЕНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ!
ПОВІДОМЛЯЄМО, ЩО

НАРЕШТІ СЕЛИЩНА РАДА ВІДНОВИЛА ДОСТУП ДО РЕЄСТРУ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД

Виконавчий орган селищної ради (далі – орган реєстрації) для потреб декларування та реєстрації місця проживання (перебування) осіб, зокрема для обліку осіб, які проживають на території відповідної адміністративно- територіальної одиниці, формує та веде в електронній формі реєстр територіальної громади, що надає можливість мешканцям здійснювати

декларування/реєстрація місця проживання (перебування)
(прописка),

зняття із задекларованого/зареєстрованого місця проживання (перебування) (виписка),

зміна місця проживання (перебування),
на території територіальної громади, на яку поширюються повноваження Воскресенської селищної ради.

Інформація з РТГ автоматично пов’язана з додатком ДІЯ, який створений для зручності громадян, у разі, необхідності отримати інформацію не відвідуючи для цього будь які установи.
Якщо у вас народилася дитина або ж хтось помер радимо вам, обов’язково, звернутися за консультацією та зроби відповідні зміни у РТГ.
Якщо вам чи вашій дитині необхідно оформити паспорт громадянина України (у формі ІД) чи паспорт громадянина України для виїзду за кордон звертайтеся спочатку до селищної ради, бо інформація про вас має міститися в РТГ (який, на жаль, на сьогоднішній день не наповнений відповідною інформацією, бо всі дані беруться лише з оригіналів ваших документів), а вже потім до відповідного підрозділу ДМС України.
Отож, щоб актуальна інформація про вас та ваших близьких була вам доступною звертайтеся до адміністраторів відділу «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Воскресенської селищної ради, які щодня здійснюють прийом громадян в приміщенні селищної ради та будівлях старости (колишні будівлі сільських рад) кожного населеного пункту в межах Воскресенської територіальної громади.

ЧЕКАЄМО НА ВАС!