Оголошення! Розпочато обговорення внесення змін до Статуту Воскресенської об’єднаної територіальної громади Вітовського району Миколаївської області

ОГОЛОШЕННЯ

Повідомляємо жителям Воскресенської територіальної громади, що за ініціативи депутатів селищної ради розпочато обговорення внесення змін до Статуту Воскресенської об’єднаної територіальної громади Вітовського району Миколаївської області, затвердженого рішенням Воскресенської селищної ради від 12.07.2017 року № 1:

Пропозиції до проекту змін приймаються упродовж місяця від дати оголошення у Воскресенській селищній раді та у старост. Жителі громади можуть обговорювати ці зміни, вносити до них зміни чи виступити про зміни відповідно до процедур, визначених діючим Статутом.

Із змінами до Статуту можна ознайомитися на офіційному веб-сайті за посиланням https://voskresenska.rada.today/, у секретаря Воскресенської селищної ради та у старост.

Воскресенська селищна рада.

Адреса: 57210, Миколаївська обл., Вітовський р-н, смт Воскресенське, вул. Соборна, буд. 86

Час роботи: пн-пт 08:00-17:00

Контактні телефони: