Про затвердження порядку компенсації витрат за тимчасове розміщення

ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ ВОСКРЕСЕНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ,

А САМЕ, ТІ ХТО ЗВЕРНУВСЯ ЗА КОМПЕНСАЦІЄЮ ВИТРАТ ЗА БЕЗКОШТОВНИЙ ПРИХИСТОК ВИМУШЕНИХ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ!

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України No 333 «Про затвердження порядку компенсації витрат за тимчасове розміщення (перебування) внутрішньо переміщених осіб» від 19 березня 2022 року (зі змінами), виплати власникам житлових будинків, які звернулися до органів місцевого самоврядування з повідомленням, а в подальшому із щомісячною
заявою (яка подається з 01 по 05 число за минулий місяць), здійснюються за рахунок міжнародних організацій, а саме, ТОВАРИСТВО ЧЕРВОНОГО ХРЕСТА УКРАЇНИ, починаючи з вересня.

На сьогоднішній день, ТОВАРИСТВО ЧЕРВОНОГО ХРЕСТА УКРАЇНИ проводить вибіркову верифікацію осіб, які повинні отримати компенсацію витрат за розміщення ВПО у відповідний місяць, починаючи з вересня по грудень 2022 року.
Верифікація особистих даних проводиться через спеціальну вебсторінку ТОВАРИСТВА ЧЕРВОНОГО ХРЕСТА УКРАЇНИ, посилання на яку може надійти через
SMSповідомлення окремо кожному заявнику, на компенсацію витрат за розміщення ВПО
SMSповідомлення приходить від організації RED CROSS)
або ж можуть особисто зателефонувати за зазначеними номерами телефонів у формах звіту задля уточнення інформації.

То ж, будьте уважні і не
проґавте повідомлення або дзвінок, бо від цього залежить виплата компенсації.

У разі виникнення будьякого роду питань, радимо звертатися до адміністраторів відділу «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Воскресенської селищної ради, які щодня здійснюють прийом громадян в приміщенні селищної ради та будівлях старости (колишні будівлі сільських рад) кожного населеного пункту в межах Воскресенської
територіальної громади.

НАГАДУЄМО, особи, що розмістили внутрішньо переміщених осіб, також зобов’язані в день припинення (вибуття їх на інше місце проживання, або ж повернення за місцем їхньої реєстрації) розміщення внутрішньо переміщених осіб або зміни їх кількості подати повідомлення до органів місцевого самоврядування.