Про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проєкті містобудівної документації «Детальний план частини території Воскресенської селищної ради за межами с. Грейгове Миколаївського району Миколаївської області орієнтовною площею 300 га для будівництва об`єктів вітроелектростанції» та Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки.

Замовник – Воскресенська селищна рада.
З текстом можна ознайомитися в приміщенні Воскресенської селищної ради та на офіційному веб сайті.

Орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, та строки їх подання

Зауваження і пропозиції до Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту детального плану території подаються до Воскресенської селищної ради.
Юридична адреса: 57210, Миколаївська обл., смт Воскресенське, вул.Соборна, 86
тел.: (0512) 68-84-21, е-mail: vselrada@gmail.com

Зауваження та пропозиції до заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки надаються протягом 15 днів з дня її оприлюднення. та додаток

ЗАЯВА про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки до проєкту містобудівної документації «Детальний план частини території Воскресенської селищної ради за межами с. Грейгове Миколаївського району Миколаївської області орієнтовною площею 300 га для будівництва об`єктів вітроелектростанції».

Адреса: 57210, Миколаївська обл., Вітовський р-н, смт Воскресенське, вул. Соборна, буд. 86

Час роботи: пн-пт 08:00-17:00

Контактні телефони: