Повідомлення про оприлюднення проектів регуляторних актів Воскресенської селищної ради

Відповідно до ЗУ «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою прийняття пропозицій, зауважень громадян, суб’єктів господарювання, консультативно-дорадчих органів,

Воскресенська селищна рада оприлюднює проекти рішень:

– «Про встановлення ставок та пільг зі сплати податку на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки на території Воскресенської селищної ради на 2022 рік»;
-«Про встановлення місцевих податків та зборів на території Воскресенської селищної ради на 2022 рік»;
-«Про встановлення ставок та пільг зі сплати земельного податку на території Воскресенської селищної ради на 2022 рік»

З повним текстом проектів регуляторних актів та аналізом їх регуляторного впливу можна ознайомитися щоденно (з 8.00 до 17.00, перерва з 12.00 до 12.45, крім вихідних) у Воскресенській селищній раді за адресою: смт Воскресенське, вул. Соборна,86, а також на сайті Воскресенської селищної ради.

Пропозиції та зауваження у письмовій формі  від фізичних та юридичних осіб до проектів рішень Воскресенської селищної ради прийматимуться протягом одного місяця з дати опублікування.

Зміст проектів:

Проекти  рішень Воскресенської селищної ради:

Адреса розробника:

Воскресенська селищна рада, вул. Соборна,86, смт Воскресенське Миколаївської області, тел.(68-84-21);

Спосіб оприлюднення:

З проектами регуляторних актів з відповідними аналізами регуляторного впливу на території Воскресенської селищної ради відповідно до вищевказаних проектів рішень можна ознайомитись в приміщенні селищної ради та на офіційному сайті Воскресенської селищної ради.

Строк приймання зауважень та пропозицій:

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються до розгляду протягом місяця з моменту оприлюднення проектів регуляторних актів та аналізів регуляторного впливу.

Спосіб надання зауважень та пропозицій:

Письмово.

Перелік документів для ознайомлення:

1. Проекти рішень Воскресенської селищної ради:

— «Про встановлення ставок та пільг зі сплати податку на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки на території Воскресенської селищної ради на 2022 рік»;

2. Аналізи регуляторного впливу.