Постійні комісії

Постійна комісія з питань прав людини, законності, боротьби з корупцією, депутатської діяльності і етики, промисловості, транспорту, зв’язку та сфери послуг:

Голова постійної комісії – Яковлєва Юлія Валеріївна -, депутат від виборчого округу №

Члени комісії:

  • Копилов Андрій Ігорович, депутат від виборчого округу №1
  • Яковлєва Юлія Валеріївна, депутат від виборчого округу № 16
  • Горюшкін Олександр Михайлович, депутат від виборчого округу № 3
  • Затварницька Тетяна Костянтинівна, депутат від виборчого округу № 9
  • Яслик Володимир Михайлович, депутат від виборчого округу №18
  • Черновол Ганна Степанівна, депутат від виборчого округу №13

Постійна комісія з питань регуляторної політики, інвестиційної діяльності, планування, бюджету, фінансів, економічної реформи підприємства, приватизації та власності

Голова постійної комісії – Трофименко Наталія Іванівна – голова постійної комісії, депутат від виборчого округу № 5

Члени комісії:

  • Мельник Людмила Євгенівна, депутат від виборчого округу №22
  • Булкін Сергій Сергійович, депутат від виборчого округу № 25
  • Лупол Олег Миколайович, депутат від виборчого округу №24
  • Мількат Ігор Володимирович , депутат від виборчого округу №2
  • Орлов Микола Якович, депутат від виборчого округу №10

Постійна комісія з питань житлово – комунального господарства та комунальної власності, питань містобудування , будівництва, земельних відносин та охорони природи

Голова постійної комісії – Черновол Валентина Іванівна, депутат від виборчого округу № 14

Члени комісії:

  • Антинескул Володимир Михайлович, депутат від виборчого округу №12
  • Лисак Михайло Миколайович, депутат від виборчого округу № 23
  • Безбожний Леонід Миколайович, депутат від виборчого округу № 6
  • Горецький Анатолій Ілліч, депутат від виборчого округу №7
  • Бень Олег Миколайович, депутат від виборчого округу № 20.

Постійна комісія з питань освіти, культури, молоді, фізкультури і спорту, охорони здоров’я та соціального захисту населення

Голова постійної комісії – Цопа Павло Онисимович,  депутат від виборчого округу №11

Члени комісії:

  • Крижановська Віра Василівна, депутат від виборчого округу №26
  • Смірнов Віктор Миколайович, депутат від виборчого округу № 4
  • Єргаєва Світлана Валеріївна, депутат від виборчого округу № 8
  • Луговенко Галина Анатоліївна, депутат від виборчого округу № 15
  • Шаповаленко Лариса Миколаївна, депутатвід виборчого округу № 17
  • Тхір Павло Миколайович, депутат від виборчого округу№19