Підписано угоду з компанією “GIZ GmbH” у рамках проекту “Енергоефективність у громадах ІІ”

06.09.18 у м. Києві було підписано угоду між Воскресенською об’єднаною територіальною громадою та компанією «Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH» у рамках проекту“Енергоефективність у громадах ІІ”.

Угоду підписали голова Воскресенської селищної ради – Олександр Михайлович Шаповалов та начальник відділу ЖКГ, інвестицій та соціально-економічного розвитку – Станіслав Вікторович Гадомський.

Сподіваємось, що цей проект надасть технічну та організаційну підтримку для створення та вдосконалення власної системи муніципального енергоменеджменту.

Читайте також “ВОСКРЕСЕНСЬКА ОТГ СТАЛА ПЕРЕМОЖЦЕМ У ВІДБОРІ ПРОЕКТУ “ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ У ГРОМАДАХ ІІ””