Оголошення про збір пропозицій (Дата оприлюднення 28.02.2024 рік)

Шановні мешканці селища Воскресенське! Відповідно до звернення мешканців селища Воскресенське щодо перейменування вулиці Шкільної №КЗ-25-24 від 12.02.2024 року, Закону України «Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій», з 28 лютого 2024 року по 28 березня 2024 року розпочинається збір пропозицій для перейменування вулиці Шкільна (колишня Горького).

Пропонуємо мешканцям селища Воскресенське заповнити форму та надати ваші пропозиції щодо нової назви вулиці.

Посилання на форму :

Для тих у кого немає можливості надати пропозиції розроблена паперова форма анкети. Таким чином, ви зможете висловити свою думку в Воскресенській селищній раді. Чекаємо на ваші пропозиції. Дякуємо за вашу активну громадянську позицію!

Важливо ! Право голосу мають лише мешканці селища Воскресенське.

ВОСКРЕСЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

вул.Соборна, 86, смт Воскресенське, Миколаївський р-н, Миколаївська обл., 57210,

тел.(0512) 68-84-21 (відділ загальної та організаційної роботи),