Оголошення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проєкті містобудівної документації

Оголошення
про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проєкті містобудівної документації «Детальний план частини території Воскресенської селищної ради за межами с. Грейгове Миколаївського району Миколаївської області орієнтовною площею 300 га для будівництва об`єктів вітроелектростанції» та Звіту про стратегічну екологічну оцінку.

Замовник проєкту: Воскресенська селищна рада Вітовського району Миколаївської області.
Інвестор: ТОВ “НАУКОВО-ТЕХНІЧНА КОМПАНІЯ “МЕТРОПОЛІЯ”
Розробник проєкту: ТОВ «ГЕОПАРТІЯ».

З матеріалами проєкту містобудівної документації та Звітом про стратегічну екологічну оцінку можна ознайомитися в приміщенні Воскресенської селищної ради за адресою: 57210, Миколаївська обл., Вітовський р-н, смт Воскресенське, вул. Соборна, буд.86 – щоденно з 8.00 до 17.00, вихідний –субота, неділя, на офіційному веб – сайті Воскресенської селищної ради: https://voskresenska.rada.today/.

Відповідальний за організацію розгляду: Володимир Белевят контактний телефон: (0512) 68-84-21.

Зауваження та пропозиції до проєкту детального плану та Звіту про стратегічну екологічну оцінку приймаються в Воскресенській селищній раді за адресою: 57210, Миколаївська обл., Вітовський р-н, смт Воскресенське, вул. Соборна, буд.86, тел.: (0512) 68-84-21 – щоденно з 8.00 до 17.00, крім вихідних у письмовому вигляді.

Строк подання пропозицій та зауважень від фізичних та юридичних осіб приймаються з 19 серпня 2021 р. по 19 вересня 2021 р. включно.

Громадські слухання щодо врахування громадських інтересів у проєкті зазначеного детального плану території та Звіту про стратегічну екологічну оцінку відбудуться 30 серпня 2021 року о 14.00 годині у приміщенні Будинку культури Воскресенської селищної ради за адресою: 57210, Миколаївська обл., Вітовський р-н, смт Воскресенське, вул. Центральна, буд.62.

01-Схема розташування

02 -ДЕТАЛЬНИЙ ПЛАН ТЕРИТОРІЇ