Обстеження території Воскресенської громади на наявність вибухонебезпечних предметів

Воскресенська селищна рада інформує, що з метою якісного та своєчасного проведення обстеження території Воскресенської громади на наявність вибухонебезпечних предметів під час проведення військової агресії російської федерації, проводиться збір інформації щодо необхідності обстеження та розмінування територій населених пунктів, об’єктів економіки, критичної інфраструктури та життєзабезпечення населення, суб’єктів господарювання різних форм власності, також сільгоспугідь, які будуть засіватися навесні. Інформація повинна містити:

1. Повну адресу об’єкту (земельної ділянки), сільгоспугідь (населений пункт, вулиця, будинок);

2. ПІБ та контактний телефон заявника (власника, орендаря об’єкту, земельної ділянки, назва підприємства-орендаря);

3. Приватна ділянка та/або будівля (житловий фонд);

4. Приватна ділянка та/або будівля (не житловий фонд);

5. Цільове призначення земельної ділянки, її площа.

За наявністю-назва сільгоспкультури. Зазначену інформацію просимо надсилати на електронну адресу Воскресенської селищної ради (E-mail: vselrada@gmail.com ).

ВОСКРЕСЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

вул.Соборна, 86, смт Воскресенське, Миколаївський р-н, Миколаївська обл., 57210,

тел.(0512) 68-84-21 (відділ загальної та організаційної роботи),