Конкурс на посади директорів закладів освіти Воскресенської селищної ради відбувся

22 червня 2021 року відбувся конкурс на посади директорів закладів освіти Воскресенської селищної ради.

Конкурсний відбір здійснювався за результатами тестування (перевірки знань законодавства у сфері загальної середньої освіти), виконання ситуаційних завдань (визначення професійних компетентностей конкурсанта), презентації перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти та надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії.

Відповідно до Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти, що перебуває у комунальній власності Воскресенської селищної ради оприлюднюємо перелік осіб, які  перемогли в конкурсі:

• Переможець конкурсу на посаду директора Червонянської гімназії Воскресенської селищної ради Миколаївської області – Мозгова Фелікса Броніславівна.
  • Переможець конкурсу на посаду директора Михайло-Ларинського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Воскресенської селищної ради Миколаївської області – Волошина Любов Вікторівна.
  • Переможець конкурсу на посаду директора Грейгівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Воскресенської селищної ради Миколаївської області- Бойко Людмила Миколаївна
  • Переможець конкурсу на посаду директора Пересадівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Воскресенської селищної ради Вітовського району Миколаївської області – Юр’єва Юлія Володимирівна.