ХLVІІ позачергова сесія селищної ради восьмого скликання від 06.11.2020

Рішення №1 Про затвердження звіту про виконання селищного бюджету Воскресенської селищної ради за 9 місяців 2020 року

Рішення №2  Про надання згоди на безоплатне прийняття – передачу майна комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Миколаївської області

Додаток 1 Про надання згоди на безоплатне прийняття – передачу майна комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Миколаївської області

Рішення №3 Про затвердження зведеного кошторисного розрахунку вартості об’єкта будівництва « Реконструкція Воскресенеської ЗОШ по вул. Горького,66 в смт Воскресенське Вітовського району Миколаївської області.(Коригування)»
Рішення №4 Про затвердження зведеного кошторисного розрахунку вартості об’єкта будівництва « Реконструкція вуличного освітлення вул. Бойка-Блохіна 9від ТП-160) в с.Пересадівка Вітовського району Миколаївської області»
Рішення №5 Про приведення у відповідність до законодавства порядку обчислення скликань органу місцевого самоврядування Воскресенської селищної ради
Рішення №6 Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості) та надання у власність земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд ( Кумпан А.Г., Ісмаілова Т.В., Федішина Є.П., Калюжна Н.Ф., Третяк І.В., Павловська І.П.)
Рішення №7 Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки цільове призначення якої змінюється ( Лягуша О.С.)
Рішення №8 Про проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення площею 0,0105 га ( Антинескул С.І.)
Рішення №9 Про проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення площею 0,0235 ( Антинескул С.І.)
Рішення №10 Про затвердження проєкту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки приватної власності по вул. Траверсе Адмірала в Вітовському районі с.Калинівка Миколаївської області ( Романишин О.В., Романишин В.В.)
Рішення №11 Про затвердження звіту з експертної грошової оцінки земельної ділянки, передбаченої до надання у власність шляхом викупу гр. Кантур І.Ф.
Рішення №12 Про надання дозволу на виготовлення проєкту будівництва « Реконструкція шкільного спортивного комплексу Воскресенської ЗОШ І-ІІІ ст. по вул. Горького,66 в смт Воскресенське Вітовського району Миколаївської області»
Рішення №13 Про розгляд питання щодо відшкодування майнової шкоди( збитків), завданої особам, внаслідок запровадження карантинних обмежень тварин
Рішення №14 Про внесення доповнень до складу виконавчого комітету Воскресенської селищної ради