ХХV позачергова сесія селищної ради смт. Воскресенське 8 скликання від16 листопада 2018 року

Рішення №1 Звіт директорів Будинків культури Воскресенської селищної ради про роботу закладів культури

Рішення №2 Про внесення змін та доповнень до програми «Розвитку культури і духовності по Воскресенській селищній раді на 2018-2020 роки»

Рішення№6 Про затвердження зведеного кошторисного розрахунку вартості об’єкта будівництва «Встановлення зупиночних комплексів по вул. Свободи, 109-111 в с. Калинівка Вітовського району та по вул. Соборна, 79-81 ріг вул. Ринкова в смт Воскресенське Вітовського Миколаївської області»

Рішення№7 Про затвердження зведеного кошторисного розрахунку вартості об’єкта будівництва «Встановлення зупиночних комплексів по вул. Свободи 87-89 та вул. Баклана 83-85 в с. Калинівка Вітовського району Миколаївської області»

Рішення№8 Про затвердження зведеного кошторисного розрахунку вартості об’єкта будівництва «Поточний ремонт вуличного освітлення по вул. Піонерська в смт. Воскресенське Вітовського району Миколаївської області»

Рішення№9 Про затвердження проекту будівництва «Капітальний ремонт проїзду по Провулку від вул. Жовтнева до вул. Шевченка в с. Пересадівка Вітовського району Миколаївської області»

Рішення№ 10 «Про затвердження зведеного кошторисного розрахунку вартості об’єкта будівництва «Поточний ремонт приміщення амбулаторії загальної практики сімейної медицини смт. Воскресенське, Вітовського району, Миколаївської області»

Рішення№11 Про затвердження проекту будівництва «Реконструкція Воскресенської ЗОШ по вул. Горького, 66 в смт. Воскресенське Вітовського району Миколаївської області

Рішення№12 Про затвердження уточненого переліку проектів, які можуть реалізовуватися за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури

Рішення №13 Про погодження передачі земельної ділянки для ведення особистого підсобного господарства у власність

Рішення №14 Про погодження передачі земельної ділянки для ведення особистого підсобного господарства у власність

Рішення №15 Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та надання у власність земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд

Рішення№ 16 Про виплату премії начальнику відділу освіти, культури, молоді та спорту до Дня місцевого самоврядування

Рішення№ 17 «Про виплату премії селищному голові до Дня місцевого самоврядування»