Шановні мешканці смт Воскресенське та с. Горохівка

З метою забезпечення благоустрою, чистоти і порядку відповідно до статті 10 Закону України «Про благоустрій населених пунктів», Воскресенською селищною радою підписано договір з ТОВ «Еко Транс Миколаїв» – виконавцем послуг з вивезення твердих побутових відходів (сміття) з території населених пунктів Воскресенської селищної ради (згідно результатів конкурсу).

Для більш ефективного очищення території та налагодження роботи з вивозу сміття необхідно негайно заключити Договора про надання послуг з вивезення побутових відходів до 1 лютого 2018 року власникам житлових будинків, керівникам підприємств, установ, організацій, закладів смт Воскресенське та с. Горохівка.

Попередження!
Не підписання Договорів, відповідно до статей 52, 82, 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення тягне за собою накладення штрафу:
1. на громадян від двадцяти (340 грн) до вісімдесяти (1360 грн) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян;
2. на посадових осіб та громадян-суб’єктів підприємницької діяльності – від п’ятдесяти (850 грн) до ста (1700 грн) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Воскресенська селищна рада