РЕЗУЛЬТАТИ РОБОЧОЇ ЗУСТРІЧІ ПЕРЕВІЗНИКА ТОВ “МІТАП” З ГРОМАДОЮ

31 січня 2018 року відбулася робоча зустріч перевізника ТОВ « Мітап» з громадою Воскресенської громади.

На зустрчі були присутні: Воскресенський селищний голова Шаповалов О.М.,заступник директора ТОВ «Мітап» Колешніков А. М., депутат обласної ради Іванова Н.В., члени виконкому селищної ради, депутати та жителі смт Воскресенське та с.Горохівка.

З протоколом робочої зустрічі представників перевізника ТОВ « Мітап» з громадою смт Воскресенське» та с. Горохівка Ви можете ознайомитися за цим посиланням.

В кінці спілкування селищний голова запропонував такі зустрічі проводити щоквартально. За результатами виконання пропозицій, наданих жителями на цій зустрічі, в ІІ кварталі 2018 року вирішити питання щодо необхідності надання обласній державній адміністрації листа – прохання щодо заміни перевізника.