Питання для розгляду на 18 позачерговій сесії селищної ради 8 скликання 14 червня 2018 року

1.Про затвердження порядку використання коштів, одержаних від плати за навчання у Калинівській дитячій музичній школі.

Доповідач: Черновол Г.С.,начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту

2.Про затвердження Положення про проведення конкурсу та призначення на посаду керівників закладів загальної середньої освіти.

Доповідач: Черновол Г.С.,начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту

3.Про надання дозволу на організацію роботи додаткових гуртків при закладах загальної середньої освіти Воскресенської селищної ради

Доповідач: Черновол Г.С.,начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту

4.Про надання у власність земельної ділянки для будівництва індивідуальних гаражів.

Доповідач: Лінінська О.А., землевпорядник селищної ради

5.Про надання у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд .

Доповідач: Лінінська О.А., землевпорядник селищної ради

6.Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою.

Доповідач: Лінінська О.А., землевпорядник селищної ради

7. Про погодження передачі земельної ділянки для ведення фермерського господарства.

Доповідач: Лінінська О.А., землевпорядник селищної ради

8.Про погодження передачі земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства.

Доповідач: Лінінська О.А., землевпорядник селищної ради

9.Про погодження передачі земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва у власність

Доповідач: Лінінська О.А., землевпорядник селищної ради

10.Про внесення змін та доповнень до рішення №5 І сесії селищної ради від 04.01.2017 року « Про утворення постійних комісій селищної ради, їх голів та складу. Про затвердження Положення про постійні комісії селищної ради»

Доповідач: Білозор Т.П., секретар селищної ради

11.Про затвердження Регламенту виконавчого комітету Воскресенської селищної ради

Доповідач: Білозор Т.П., секретар селищної ради

12.Про внесення змін до програми « Стабілізація та соціально – економічного розвитку території Воскреснської селищної ради на 2018-2020 роки.

РІЗНЕ.