Чергове засідання виконавчого комітету Воскресенської селищної ради

Сьогодні відбулося чергове засідання виконавчого комітету Воскресенської селищної ради.

На розгляд було винесено наступні питання:

1. Про затвердження протоколу №3 від 26.04.2018 року та висновку постійної комісій селищної ради з питань регуляторної політики, інвестиційної діяльності, планування, бюджету фінансів, економічної реформи підприємства, приватизації та власності.
    Доповідач: Чабанець А.В.
  2. Про тарифи на послуги з утримання житлового будинку та споруд, прибудинкової території по вул. Лісова,34 в смт Воскресенське Вітовського району Миколаївської області»
    Доповідач:Май В.Б., економіст ДП « Зоря- Машпроект»
  3. Про затвердження норм та тарифів для Воскресенського ККП.
    Доповідач: Безбожний Л.М., директор
  4. Про видачу нових свідоцтв про право власності на майновий пай.
    Доповідач: Сакун О.В., начальник юридичного відділу- юрисконсульт селищної ради.
  5. Про доцільність позбавлення батьківських прав Керинько Інни Євгенівни.
    Доповідач: Черновол В.І.
  6. Про звільнення від сплати за харчування дитини в закладі дошкільної освіти « Вишенька» Воскресенської селищної ради
    Доповідач: Білозор Т.П, секретар виконкому
  7. Про зміну поштової адреси земельних ділянок.
    Доповідач:Сакун О.В. начальник юридичного відділу- юрисконсульт селищної ради.
  8. Про присвоєння поштової адреси домоволодінню та земельній ділянці в с. Калинівка Вітовського району Миколаївської області.
    Доповідач: Білозор Т.П., секретар виконкому
  9. Про виділення в окрему адресу частини нежитлового об’єкта №1Г по вул.Миру в смт Воскресенське Вітовського району Миколаївської бласті.
    Доповідач: Білозор Т.П., секретар виконкому
  10. Про виконання батьківських обов’язків Дудик Катериною.
    Доповідачі: Черновол В.І., Дудик К.
  11. Розгляд подання директора Мішково- Погорілівсько0ї загальноосвітньої школи- інтернату І-ІІІ ступенів Шияна В.П.
    Доповідач:Черновол В.І.
  12. Про затвердження заходів щодо відзначення Дня пам’яті та примирення і 73-річниці перемоги у Другій світовій війні. Доповідач: Черновол В.І.