09.02.2018р. О 13.00год. ВІДБУДЕТЬСЯ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

ОГОЛОШЕННЯ

09 лютого 2018 року о 13.00 год. в приміщенні Воскресенської селищної ради відбудеться засідання виконавчого комітету .

Перелік питань , які планується розглянути на засідання виконкому :

1. Про затвердження Положення про здійснення функцій посадовою особою, уповноваженою виконавчим комітетом Воскресенської селищної ради на складання протоколів про адміністративні правопорушення за недотримання Правил благоустрою, дотримання чистоти та громадського порядку населених пунктів Воскресенської селищної ради.
    Доповідач: Мельник Л.Є.
  2. Про затвердження складу опікунської ради при виконавчому комітеті Воскресенської селищної ради, Положення про опікунську раду та Положення щодо призначення та реєстрації помічника фізичної дієздатної особи.
    Доповідач: Черновол В.І.
  3. Про дотримання режиму роботи закладами торгівлі та культури та перебування в даних закладах неповнолітніх дітей.
    Доповідач: Черновол В.І.
  4. Про доцільність позбавлення батьківських прав Позднякової Л.А.
    Доповідач: Черновол В.І.
  5. Про тарифи на теплову енергію, що надається споживачам ДП НВКГ «Зоря»-«Машпроект».
    Доповідач: Білозор Т.П.
  6. Про виділення в окрему адресу частини житлового будинку № 191 по ву. Шевченка в с.Пересадівка Вітовського району Миколаївської області з присвоєнням поштової адреси.
    Доповідач: Білозор Т.П.
  7. Про присвоєння нової юридичної адреси( котельна с.Пересадівка)
    Доповідач: Білозор Т.П.
  8. Про присвоєння юридичної адреси земельній ділянці в смт Воскресенське по вул. Риночна.
    Доповідач: Сакун О.В.
  9. Різне.